Turniej Tańca Street Dance „MIKOŁAJ 2013”

Dnia 7 grudnia 2013 odbył się pierwszy Otwarty Powiatowy Turniej Tańca Street Dance „MIKOŁAJ 2013” pod honorowym patronatem Starosty Chrzanowskiego. Wzięło w nim udział 60 wykonawców z terenu powiatu chrzanowskiego, ale także gościnnie wystąpiły zespoły z Oświęcimia i Jaworzna.

Turniej Tańca Street Dance „MIKOŁAJ 2013”

Młodzież wytańczyła laury w kategoriach artystycznych – street dance, chearleaders, break-dance, soliści, duety i miniformacje. Prezentacje oceniało Jury złożone z zawodowych choreografów i instruktorów–którzy kiedyś swoje pierwsze taneczne kroki stawiali w Pracowni Tańca i Piosenki PMDK Trzebinia. Skład jury: Sylwia Wijas, Justyna Kędra, Bartłomiej Kocot – Przewodniczący składu sędziowskiego.

Wyniki turnieju:

Mini - formacje: