Siatkarze PMOS-u na trzecim miejscu w rankingu ministerialnym

Ukazał się Ranking Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok 2013 , prowadzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

- W tym roku zdobyliśmy 135,78 pkt. Daje to nam 226 miejsce w Polsce na 3 329 sklasyfikowanych klubów z całego kraju. Natomiast w trenowanych przez nas dyscyplinach najlepiej wypadła siatkówka plażowa, gdzie w rankingu znaleźliśmy się na trzecim miejscu w Polsce - mówi Krzysztof Zubik, dyrektor PMOS w Chrzanowie.

Siatkarze PMOS-u na trzecim miejscu w rankingu ministerialnym

Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki za rok 2013

UMKS - PMOS Chrzanów zdobył we współzawodnictwie sportowym - 135,78 pkt.

Daje to nam - 226 miejsce w Polsce na 3 329 sklasyfikowanych klubów wśród wszystkich dyscyplin z całej Polski

Natomiast w trenowanych przez nas dyscyplinach jesteśmy w czołówce krajowej i na pierwszym i drugich miejscach w Małopolsce:

1. Siatkówka plażowa (22 pkt.) - 3 miejsce w Polsce , 1 w Małopolsce (37 sklasyfikowanych klubów)

2. Akrobatyka (66 pkt.) - 11 miejsce w Polsce , 2 w Małopolsce (49 sklasyfikowanych klubów)

3. Piłka ręczna (47,78 pkt.) - 18 w Polsce , 2 w Małopolsce (94 sklasyfikowane kluby)

Bezapelacyjnie jesteśmy najlepszym klubem szkolącym młodzież w Powiecie Chrzanowskim.

Ze 271,96 pkt. jakie zdobyły kluby sportowe z powiatu chrzanowskiego my zdobyliśmy 135,78 pkt. co daje 50% ogólnej sumy zdobyczy punktowej naszego powiatu.

Współzawodnictwo zawodowe

Zobacz relację filmową Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej