POWDiR dziękuje swoim przyjaciołom

Podczas spotkania noworocznego w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie wręczono statuetki "Przyjaciel Roku" osobom współpracującym z ośrodkiem.

POWDiR dziękuje swoim przyjaciołom

Na spotkanie zaproszono przedstawicieli instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.

- To dla nas bardzo ważne, że jesteście z nami - dziękował przybyłym dyrektor POWDIR Wojciech Talowski.

Podkreślał, że pomoc urzędowa jest równie ważna jak pomoc rzeczowa w postaci symbolicznej tabliczki czekolady.

- Zaprosiliśmy was, by pokazać, co się u nas dzieje i że dzieci otrzymują tu stosowną opiekę. Czasem bywa bardzo ciężko i kazdy dzien jest inny, ale każdy przynosi radość - dodał dyrektor.

- Jestem pod wrażeniem, że placówka nie tylko współpracuje z instytucjami publicznymi, ale również z lokalnym środowiskiem, z organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcami - zaznaczył starosta Adam Potocki.

Ksiądz Zdzisław Balon z kolei życzył pracownikom i mieszkańcom ośrodka, by wspólnie udało im się stworzyć ciepły, rodzinny dom.

Dzieci nagrodzono brawami za udany występ teatralny i taneczny.

Przyjaciele Roku

1. Zarząd Powiatu Starostwa Powiatowego

- Adam Potocki

- Maria Siuda