Powiat nowoczesnej edukacji – gimnazjalisto, poznaj nasze szkoły

Prezentujemy cykl felietonów filmowych o szkołach ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego. Chcemy tym samym ułatwić gimnazjalistom podjęcie odpowiedniej decyzji w wyborze dalszego kształcenia.

Powiat nowoczesnej edukacji – gimnazjalisto, poznaj nasze szkoły

Zobacz materiały filmowe przygotowane przez TV Powiat

II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini

Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie

I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie

Zespół Szkół w Libiążu

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini

Zespół Szkół Ogólnokształcących dla Dorosłych w Chrzanowie

Czy wiesz, że…

W 2013 roku powiat chrzanowski otrzymał certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji” w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów Rzeczypospolitej Polskiej. Wyróżnia się osiągnięciami w dziedzinie rozwoju oświaty, propagowaniu wysokich standardów edukacyjnych i budowaniu podstaw gospodarki wiedzy na poziomie lokalnym.