„Wielkanoc jest w Małopolsce” - Konkurs

Województwo Małopolskie ogłosiło konkurs na pamiątkę wielkanocną pt. „Wielkanoc jest w Małopolsce”.

„Wielkanoc jest w Małopolsce” - Konkurs

Prace, w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Alleluja po małopolsku” oraz na wesoło – „Odbiła mi palma”) można zgłaszać od 26 lutego do 26 marca 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do twórców i artystów, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub są zrzeszeni w stowarzyszeniach twórców i artystów jak również do  innych  podmiotów i osób fizycznych, prowadzących działalność w zakresie produkcji pamiątek. Zwycięzcy otrzymają do 1500 zł tytułem zakupu praw autorskich do projektu pamiątki. Nagrodą główną jest zlecenie produkcji i dostawy ok. 60 szt. zwycięskiej pamiątki. Także Internauci będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na www.facebook.com/lubiemalopolske.

Ciekawostką jest, że finał konkursu odbędzie się we wsi Wielkanoc (gmina Gołcza, powiat miechowski, Małopolska) jedynej o takiej nazwie miejscowości w Polsce i jednej z trzech na świecie.

Szczegółowe informacje nt. konkursu oraz adres strony internetowej , skad  można pobrać regulamin oraz karty zgłoszeniowe: http://www.malopolskie.pl/Wydarzenia/?id=11527