Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Strażacy z Chrzanowa zajęli wysokie lokaty w "Biegu na Szczyt Rondo1"

15 marca w Warszawie odbyła się w IV edycja „Biegu Na Szczyt Rondo 1” rozgrywanego jako Grand Prix of Poland w cyklu Towerrunning World Cup 2014. Nasi strażacy zajęli wysokie miejsca. Najlepiej pobiegł Mateusz Caban, który zajął drużynowo 3 miejsce z czasem 06 minut i 43 sekundy.

W zawodach wzięło udział kilkuset zawodników z Polski i zagranicy, którzy mieli do pokonania 836 schodów prowadzących na 38. piętro biurowca „Rondo 1”. Strażacy biegli po schodach w pełnym umundurowaniu bojowym z aparatem powietrznym i maską. Wśród zawodnik znaleźli się czołowi specjaliści towerrunningu na świecie.

Cały przychód z opłat startowych został przekażemy Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. Chrzanowską Straż Pożarną reprezentowali: mł.asp. Mateusz Caban, st.str. Rafał Warzecha, st.str. Wojciech Kwiatkowski. Nasi strażacy zajęli wysokie miejsca. Najlepiej pobiegł Mateusz Caban, który zajął drużynowo 3 miejsce z czasem 06 minut i 43 sekundy.