Małopolski Festiwal Twórczości Artystycznej Seniorów - Trzebinia 2014

21 czerwca 2014 roku w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini odbędzie się Małopolski Festiwal Twórczości Artystycznej Seniorów - Trzebinia 2014. Impreza jest adresowana do seniorów z całej Małopolski, którzy pragną zaprezentować swoje artystyczne umiejętności na scenie.

Małopolski Festiwal Twórczości Artystycznej Seniorów  - Trzebinia 2014

Prezentacje festiwalowe obejmą konkurs wokalny, konkurs tańca oraz  scenki obyczajowe. Na scenie będą mogli wystąpić seniorzy działający na co dzień w kołach emerytów, klubach seniora, kołach gospodyń wiejskich i innych organizacjach skupiających seniorów. Dla najlepszych grup organizatorzy festiwalu przewidują nagrody.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Tadeusz Arkit - poseł na Sejm RP, Marek Sowa - marszałek Województwa Małopolskiego, Adam Potocki - starosta chrzanowski oraz Stanisław Szczurek - burmistrz Trzebini.

KARTA ZGŁOSZENIA