Licealiści na stanowiskach pracy

Uczniowie I LO im. St. Staszica w Chrzanowie  po raz siódmy uczestniczyli w ogólnopolskim programie  „Dzień Przedsiębiorczości”.

Licealiści na stanowiskach pracy

Program jest organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

W ramach programu odbyli jednodniową praktykę na wybranym stanowisku pracy w firmach pod kierunkiem konsultanta (opiekuna).
Uczniowie są zgodni, że było to bardzo ciekawe i pouczające doświadczenie, które z pewnością rzuciło światło na ich przyszłość zawodową.
Wszystkim instytucjom i zakładom pracy z Chrzanowa, które umożliwiły udział w tym przedsięwzięciu szkoła składa podziękowania: ZUS, Urzędowi Miejskiemu, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, PGL Lasom Państwowym Nadleśnictwo w Chrzanowie, Komendzie Powiatowej Policji, Bankowi Pekao SA i Starostwu Powiatowemu.

Tekst: Jolanta Staniszewska, koordynator projektu