Środowisko biznesowe spotkało się na Gali Przedsiębiorczości

Zwycięzcą konkursu Przedsiębiorca Roku 2013 w kategorii mikro i małe firmy została firma LIR Lidii i Ryszarda Łatków. Statuetkę w kategorii średnie przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 10 pracowników  odebrał Jerzy Gęgotek, właściciel firmy PAGE (na zdjęciu).

Środowisko biznesowe spotkało się na Gali Przedsiębiorczości

15 kwietnia w sali teatralnej chrzanowskiego domu kultury już po raz dziewiąty środowisko biznesowe spotkało się na Gali Przedsiębiorczości, podczas której wręczono statuetki i wyróżnienia laureatom konkursu Przedsiębiorca Roku 2013.

Kapituła konkursu nagrodziła w dwóch kategoriach: do dziesięciu pracowników i powyżej dziesięciu. Zwycięzcą konkursu Przedsiębiorca Roku 2013 w kategorii mikro i małe firmy została firma LIR Lidii i Ryszarda Łatków. Laureatem w kategorii średnie przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 10 pracowników została firma PAGE Jerzego Gęgotka.

Prestiżowy Konkurs Przedsiębiorca Roku jest przez wielu odbierany jako najważniejsza impreza gospodarcza Małopolski Zachodniej, a nominacje i  statuetki są symbolem najwyższego uznania za całoroczną pracę.

Starosta Adam Potocki wręczył statuetki właścicielom najładniejszych obiektów wybudowanych lub zmodernizowanych przez przedsiębiorców ziemi chrzanowskiej w 2013 roku. Cztery równorzędne nagrody otrzymali: R&M INWESTYCJE sp. z o.o. Małgorzaty Urbańczyk, DOMOS HURT-DETAL Adama Skwarka, CERMAT  Macieja Matejczyka i Dan Cake Polonia sp. z o.o.

Chrzanowska Izba Gospodarcza wyróżniła również starostę Adama Potockiego, który został nagrodzony za działania wspierające rozwój przedsiębiorczości.

Dostrzeżono także Jerzego Kasprzyka, prezesa Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” za owocną współpracę z lokalnym biznesem w ramach pozyskiwania dotacji.

Przedsiębiorcy podziękwali również za lata współpracy Wandzie Cygan, wieloletniej dyrektorce Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, która przeszła na emeryturę.

Organizatorem imprezy była Chrzanowska Izba Gospodarcza i Starostwo Powiatowe w Chrzanowie. Współorganizatorami byli: Urząd Marszałkowski, Urząd Miejski w Chrzanowie, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Małopolska Fundacja Przedsiębiorczości i Klaster  Innowacji Małopolski Zachodniej. Wydarzeniu patronował marszałek Marek Sowa.

 

Czy wiesz, że…

Kapituła Konkursu Przedsiębiorca Roku 2013 nominowała w dwóch kategoriach następujące firmy:

Kategoria Mikro i Małe – zatrudnionych do 10 pracowników

Marek Nowak Z-d Usługowy Instalacje Sanitarne, CO i Gaz oraz Przedszkole, Trzebinia

Anna Barańska Agencja Ubezpieczeniowa, Chrzanów

Agnieszka Sobczyńska, Sobczyńska Maria, Sobczyński Krzysztof Przedsiębiorstwo Handlowe BRAVO, Hotel Restauracja TIFFANY, Wola Filipowska

Gabriela Warzecha Power Studio, Chrzanów

Zofia Wesecka BALLERINA, Jaworzno

Katarzyna Kubica FUH Cztery Pory Roku, Alwernia

Lidia Łatka, Ryszard Łatka Restauracja – Hotel LIR, Trzebinia

 

Kategoria Średnie Firmy – zatrudnionych powyżej 10 pracowników

Jerzy Gęgotek PAGE, Myślachowice

Zbigniew Nigbor PUH MODERN – BUD sp. z o.o., Trzebinia

Danuta Kapcia HOTEL PLATAN, Chrzanów

Ryszard Jonkisz, Aleksander Wierzba MEGALO s.j. Ryszard Jonkisz, Aleksander Wierzba, AlwerniaGALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU