Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Dzień Otwarty w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego

W dniu 13 maja 2014 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, odbyła się konferencja pn. „Kształcenie zawodowe na potrzeby pracodawców”  organizowana przez Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie wraz z  Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie.

Dzień Otwarty w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego

Celem konferencji było zapoznanie słuchaczy i pracodawców z ofertą szkoły. Konferencji przewodniczyła dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie Pani Małgorzata Bigaj, która zachęcała zainteresowanych słuchaczy do podjęcia nauki w w/w placówce.. Na temat kierunków oferowanych przez szkołę wypowiedziała się Pani Lucyna Sandacz – wicedyrektor. Uroczystego otwarcia konferencji dokonała Pani  Maria Siuda – wicestarosta. Ze strony Powiatowego Urzędu Pracy na temat aktywizacji zawodowej oraz konieczności dokształcania każdego z nas przez całe życie mówiły Panie: Renata Janus - doradca zawodowy
z Centrum Aktywizacji Zawodowej oraz Joanna Smolik - pośrednik pracy.

W konferencji uczestniczyły osoby zainteresowane podjęciem kształceniem w szkole oraz przedsiębiorcy i zaproszeni goście.

Uzupełnieniem konferencji była prezentacja pracowni szkoły, gdzie przyszli słuchacze wraz z zaproszonymi gośćmi mieli okazję zwiedzić budynek Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego zapoznając się m.in. z pracowniami: komputerowymi, kosmetycznymi, fryzjerskimi i itp.

GALERIA ZDJĘĆ - ZAPRASZMU NA FACEBOOKA