Strażackie Święto

Starosta Chrzanowski, Wójt Babic, Prezes LGD „Partnerstwo na Jurze”, Komendant Powiatowy PSP oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Chrzanowie serdecznie zapraszają do udziału w uroczystościach VIII Powiatowego Dnia Strażaka połączonego z uroczystym nadaniem Sztandaru dla Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Chrzanowie, które rozpoczną się w 4 lipca br. o godz. 17.00 na terenie Skansenu w Wygiełzowie.

Strażackie Święto

Program:

PIĄTEK - 04.07.2014 r. Skansen w Wygiełzowie

g. 17 00 - Uroczysta msza święta w zabytkowym kościele na terenie Skansenu
g. 17 45 – Uroczyste rozpoczęcie „VIII Powiatowego Dnia Strażaka”
g. 18 00 - Uroczysty apel, wręczenie odznaczeo i wyróżnieo, przekazanie sztandaru Zarządowi Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Chrzanowie, Orkiestra towarzysząca: Orkiestra Górnicza ZG Janina w Libiążu.
g. 18 30 - Częśd artystyczna:
- Teatr Ludowy „Tradycja”
- Zespół Pieśni i Taoca „Małopolanie”
- (ok.19.00) Występ coverowego zespołu ABBA i BONEY M.