Historyczne zwycięstwo w Vinner Stadthalle

Piłkarze ręczni Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odnieśli historyczny sukces zwyciężając po raz pierwszy w XXII Internationales Schmelzer Handballturnier w Wiedniu. Podopieczni Pawła Rokity w finałowym pojedynku zwyciężyli gospodarzy turnieju WAT Fünfhaus/GRG 15/Schmelz Wiedeń 22:15.

Historyczne zwycięstwo w Vinner Stadthalle

W ostatnich dniach sierpnia w Wiedniu rozegrano XXII Internationales Schmelzer Handballturnier - 2014. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny PMOS.

 

Wyniki

Rocznik 1996

WAT Atzgersdorf (AUT): PMOS Chrzanow (POL) - 6:11

WAT Fünfhaus/GRG 15/Schmelz (AUT) : PMOS Chrzanow (POL) - 15:13

PMOS Chrzanow (POL) : ATV Trofaiach/Gleisdorf (AUT) - 12:13

Club Sportiv Scolar Nr.2 Bucarest (ROM) : PMOS Chrzanow (POL) - 11:12

PMOS Chrzanow (POL) : ATV Trofaiach/Gleisdorf (AUT) - 12:13

 

Finał

WAT Fünfhaus/GRG 15/Schmelz (AUT) : PMOS Chrzanow (POL) - 15:22

 

Końcowa tabela:

1. PMOS Chrzanow (POL)

2. WAT Fünfhaus/GRG 15/Schmelz (AUT)

3. ATV Trofaiach/Gleisdorf (AUT)

4. Club Sportiv Scolar Nr.2 Bucarest (ROM)

5. Union West Wien (AUT)

 

Zwycięscy turnieju, podopieczni Pawła Rokity wystąpili w składzie:

Bogacz Jakub, Górkowski Marcin, Gucik Tomasz, Jeleń Damian, Jędrzejczyk Rafał, Kowal Tomasz, Książek Jakub, Orlicki Jan, Sokołowski Kacper, Subel Mateusz, Wycisk Piotr.

 

 

Rocznik 2000:

 

PMOS Chrzanow (POL) : Union West Wien/1 (AUT) - 9:12

UHC Gänserndorf (AUT): PMOS Chrzanow (POL) - 9:13

WAT Atzgersdorf (AUT): PMOS Chrzanow (POL) - 6:11

 

O miejsca:

HC Fivers WAT Margareten (AUT): PMOS Chrzanow (POL) - 16:9

PMOS Chrzanow (POL) : Auswahl Mittelfranken (GER) - 14:11

PMOS Chrzanow (POL) : WAT Fünfhaus/GRG15Schmelz (AUT) - 9:20

 

Końcowa tabela zawodów:

1. Union West Wien/1 (AUT)

2. Tatabanya Kodali (HUN)

3. HC Fivers WAT Margareten (AUT)

4. HIB Handball Graz (AUT)

5. WAT Fünfhaus/GRG15Schmelz (AUT)

6. PMOS Chrzanow (POL)

7. Vöslauer HC/1 (AUT)

8. Auswahl Mittelfranken (GER)

9. ORK Zemun Beograd (SRB)

10. HC Subotica Mavla (SRB)

11. MRK Krka (SLO)

12. WAT Atzgersdorf (AUT)

13. POST SV (AUT)

14. Union West Wien/2 (AUT)

15. UHC Waidhofen/Thaya (AUT)

16. UHC Gänserndorf (AUT)

17. Vöslauer HC/2 (AUT)

18. UHLZ Perchtoldsdorf (AUT)

 

 

Rocznik 2002:

 

PMOS Chrzanow/1 (POL) : Vöslauer HC/1 (AUT) - 2:15

Union West Wien (AUT) : PMOS Chrzanow/1 (POL) - 18:3

PMOS Chrzanow/1 (POL) : Arany J. Altalanos Isk. Szentgotthard (HUN) - 9:7

UKS Krakowiak 85 (POL) : PMOS Chrzanow/2 (POL) - 8:14

PMOS Chrzanow/2 (POL) : Krka/1 (SLO) - 5:19

W.A.T. Floridsdorf (AUT) : PMOS Chrzanow/2 (POL) - 3:18

WAT Atzgersdorf/2 (AUT) : PMOS Chrzanow/1 (POL) - 8:8

 

o miejsca:

PMOS Chrzanow/2 (POL) : WAT Fünfhaus/GRG15Schmelz (AUT) - 11:9

PMOS Chrzanow/1 (POL) : HC Subotica Mavla (SRB) - 14:3

PMOS Chrzanow/2 (POL) : PMOS Chrzanow/1 (POL) - 0:6

 

1. Krka/1 (SLO)

2. Union West Wien (AUT)

3. Raiffeisen Fivers Margareten (AUT)

4. Vöslauer HC/1 (AUT)

5. WAT Atzgersdorf/1 (AUT)

6. Tatabanya Kodali/1 (HUN)

7. POST SV (AUT)

8. UHC Tulln (AUT)

9. PMOS Chrzanow/1 (POL)

10. PMOS Chrzanow/2 (POL)

11. WAT Fünfhaus/GRG15Schmelz (AUT)

12. HC Subotica Mavla (SRB)

13. W.A.T. Floridsdorf (AUT)

14. Arany J. Altalanos Isk. Szentgotthard (HUN)

15. Tatabanya Kodali/2 (HUN)

16. Krka/2 (SLO)

17. UKS Krakowiak 85 (POL)

18. WAT Atzgersdorf/2 (AUT)

19. HIB Handball Graz (AUT)

20. SC Ferlach (AUT)

21. UHLZ Perc