Drużyna z Rajska kopie najlepiej

Reprezentacja fundacji „Bliżej Człowieka” w Rajsku wygrała turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Chrzanowskiego.

Drużyna z Rajska kopie najlepiej

FOTOREPORTAŻ Z IMPREZY NA FACEBOOKU

10 września odbył się turniej piłki nożnej o puchar Starosty Chrzanowskiego pt. „Jestem Czysty – Gram Fair Play”. Wśród uczestników turnieju była młodzież z ośrodków wychowawczych, domów dziecka z takich miejscowości jak Chrzanów, Kraków, Nowy Sącz, Jaworzno, Rajsko, Oświęcim, Pawlikowice, Trzycież, Gorlice, Rzuchowa, Olkusz. Reprezentacja fundacji „Bliżej Człowieka” w Rajsku okazała się najlepsza w turnieju piłki nożnej. Dodatkowo rozegrano mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją opiekunów chrzanowskiego Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie,  czyli organizatorami imprezy a „resztą świata” wygrany przez gospodarzy 2:1. Poza turniejem piłki nożnej zorganizowano konkursy sprawnościowe takie jak bieg w worku oraz konkurs plastyczny pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.