Nauczyciele biesiadowali w Libiążu

Nauczyciele spotkali się na I Powiatowej Biesiadzie Oświatowej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas imprezy starosta Adam Potocki wręczył nagrody jedenastu belfrom.

Nauczyciele biesiadowali w Libiążu

Nagrody otrzymali: Andrzej Bieda (dyrektor II LO w Chrzanowie), Marek Łazicki (dyrektor ZSTU w Trzebini), Krzysztof Zubik (dyrektor PMOS w Chrzanowie), Jadwiga Bochenek (ZS w Libiążu), Aleksandra Kawala (ZSTU w Trzebini), Justyna Mendyk-Malinowska (PPP w Chrzanowie), Jolanta Niedzielczyk (SOSW w Chrzanowie), Iwona Ochodek-Szpak (II LO w Chrzanowie), Jolanta Skowrońska (I LO w Chrzanowie), Mirosława Sojka (II LO w Chrzanowie), Dorota Suryło (ZSECh w Trzebini). Nagroda Starosty Chrzanowskiego jest przyznawana za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz pełną zaangażowania pracę na rzecz szkoły, placówki  i środowiska lokalnego.

Podczas imprezy gości zabawiał chór Canticum Canticorum. Zagrała również libiąska Górnicza Orkiestra Dęta. Spotkanie zorganizowało Starostwo Powiatowe w Chrzanowie - wydział edukacji.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ  I POLUB NAS NA FACEBOOKU