Doradzą jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy

Trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery. To coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego.

Doradzą jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy

Powiatowy Urząd Pracy z Chrzanowie po raz szósty  włącza się w tę inicjatywę i zaprasza na zajęcia  warsztatowe w siedzibie przy ul. Słowackiego. W akcję włączyło się również Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, które organizuje konferencję „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy”. Spotkanie odbędzie się 24 października  w siedzibie PCKU przy ul. Focha w Chrzanowie. 

 

Program konferecji

11.00 „Kariera zawodowa zgodnie z planem” –  Agnieszka Kołodziejczyk  doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie

11.30 „Umowy śmieciowe – formy zatrudniania młodych ludzi” – Artur Baranowski specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

12.00 „Praca a zdrowie” – dr Grzegorz Mańko Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

13.30 Prezentacja prac konkursowych na temat „Powiat chrzanowski to dobre miejsce do życia i kariery zawodowej”

14.00 Wręczenie nagród wyróżnionym uczniom

 Ponadto w godzinach 11.00 – 14.00 możliwość skorzystania z: indywidualnej porady doradcy zawodowego, oferty Młodzieżowego Centrum Kariery w Chrzanowie, indywidualnej porady z zakresu prawa pracy.

 Spotkanie odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery organizowanego przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej w dniach 20‑26.10.2014 r.