Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Wojciech Gąssowski zaśpiewał seniorom

23 października odbył się VIII Powiatowy Dzień Seniora w hali MOKSiR w Chrzanowie.  W biesiadzie uczestniczyło blisko 1000 osób.

Wojciech Gąssowski zaśpiewał seniorom

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z VIII POWIATOWEGO DNIA SENIORA NA FACEBOOKU 

 

Gwiazdą wieczoru był Wojciech Gąssowski. Imprezę poprowadził Piotr Ciuła z chóru Canticum Canticorum w Libiążu. Tematem przewodnim były lata szkolne.  Wśród atrakcji były konkursy tematyczne, występ chóru i zespołu Ali i Babki działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Chrzanowie.   

Spotkanie rozpoczęło się nabożeństwem w kościele Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie.   Jak co roku przewodniczący kół emerytów i rencistów odebrali dyplomy dla najbardziej aktywnych, zasłużonych w danym kole.  

Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, Polski Związek Emerytów i Rencistów i Jolanta Głowacz. W obsłudze pomogli:  wolontariusze z II LO w Chrzanowie i ZSECH w Trzebini.  Impreza ma charakter cykliczny.