Sukces na XV Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia

W dniu 27.10.2014 r. odbyła się XV Paraspartakiada Śląska i Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Uczestniczyło w niej prawie 400 zawodników z 35 szkół, ośrodków, warsztatów terapii zajęciowej z województw śląskiego i jako jedyny z województwa małopolskiego Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Chrzanowa.

Sukces na XV Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia

Podczas tegorocznej jubileuszowej Paraspartakiady Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Chrzanowa został ogłoszony jako najlepsza drużyna 2014r. Na ręce Dyrektora SOSW Jerzego Walczaka uroczyście wręczono puchar prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego.

W tym roku Ośrodek z Chrzanowa reprezentowali: Dominika Białas, Karolina Janik, Dawid Buczek, Rafał Wika, Mateusz Hoffmann, Cezary Oczkowski.

Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe medale.

Konkurencje paraspartakiady: tor przeszkód, rzuty do kosza i dart oraz dodatkowe konkurencje indywidualne, przeznaczone tylko dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich: wyścig po torze przeszkód na czas oraz rzuty do celu.

Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym „NEURON” , V Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej oraz Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej.

Gratulujemy !!!