Zobacz szachowe zmagania w obiektywie TV Powiat

XX JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH P’30 w Trzebini pod honorowym patronatem marszałka województwa małopolskiego zgromadził blisko 150 zawodników.ZOBACZ FILM.

Zobacz szachowe zmagania w obiektywie TV Powiat

Organizatorem turnieju był UKS „HETMAN KORONNY” w Trzebini przy współudziale Trzebińskiego Centrum Kultury. Dyrektorem turnieju był Janusz Szczęśniak. Celem imprezy jest popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, wymiana doświadczeń szkoleniowych i organizacyjnych oraz promocja województwa małopolskiego jako mecenasa szachów.
Turniej rozegrano w Zespole Szkół w Trzebini na osiedlu ZWM w dniach: 21-22 lutego.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ WYKONANYCH PRZEZ MICHAŁA MAZURKA Z TZREBIŃSKIEGO CENTRUM KULTURY