Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Uczniowie Zespołu Szkół w Libiążu Finalistami Ogólnopolskiego Konkursu "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

17 listopada 2014 r. odbył się I etap (szkolny) konkursu wiedzy -"Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" realizowany w ramach projektu „Lekcja Z ZUS”. Wzięło w nim udział ponad 11 tysięcy uczniów z 328 szkół w całej Polsce, a wśród nich także 70 reprezentantów Zespołu Szkół w Libiążu.

Uczniowie Zespołu Szkół w Libiążu Finalistami Ogólnopolskiego Konkursu "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

Do drugiego etapu (wojewódzkiego) zakwalifikowało się 20 szkół, których uczniowie uzyskali najwyższą ilość punktów. Powiat chrzanowski reprezentowały trzy szkoły, w tym Zespól Szkół w Libiążu z Patrycją Sojką, Darkiem Zemłą i Dawidem Rybą. Uczniów przygotowywała pani Jadwiga Bochenek.
16 marca 2015r. odbył się w Krakowie etap wojewódzki , w którym nasi reprezentanci, wykazując się dużą wiedzą na temat ubezpieczeń społecznych, zajęli wysokie V miejsce.
Lekcje z ZUS to projekt autorski ZUS oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, który zrodził się z potrzeby budowy świadomości młodego pokolenia Polaków w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne.