CHRZANOWSKA LOKOMOTYWA ARTYSTYCZNA - jubileuszowy festiwal artystyczny

17-19 kwietnia rusza X edycja Ogólnopolskiego Integracyjnego Festiwalu Tańca i Piosenki "Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna" pod patronatem fundacji Darka Strychalskiego "Zwycięzca". 

CHRZANOWSKA LOKOMOTYWA ARTYSTYCZNA - jubileuszowy festiwal artystyczny
17.04.2015 FESTIWAL PIOSENKI
- sala teatralna, ul. Broniewskiego 4

9.30 - sala teatralna ul. Broniewskiego 4/przesłuchania
15.30 - "Jubileuszowe słodkie warsztaty wokalne" z Januszem Szromem, przewodniczącym jury (warsztaty wyłącznie dla uczestników)
17.00 - koncert laureatów
 
18.04.2015 FESTIWAL TAŃCA  - godz. 10.00- 17.15
sala teatralna, ul. Broniewskiego 4
 
19.04.2015 FESTIWAL TAŃCA - godz. 10.00- 13.00
formacje tańca towarzyskiego i cheerleaders
hala widowiskowo-sportowa MOKSiR,
ul. Kusocińskiego 2


W załącznikach poniżej pełna lista wokalistów zakwalifikowanych do II etapu
. Wszystkim solistom bardzo dziękujemy. Trzymamy kciuki w kolejnym etapie muzycznych zmagań! W załącznikach również taneczny rozkład jazdy Chrzanowskiej Lokomotywy Artystycznej.

Harmonogram festiwalu może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
 
 

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w tegorocznej edycji wydarzeniem towarzyszącym będzie bieg na odcinku 5 km - PARKRUN CHRZANOWSKA LOKOMOTYWA ARTYSTYCZNA. Gościem biegu będzie nasz tegoroczny patron ultramaratończyk Dariusz Strychalski.

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do wzięcia udziału w wydarzeniu - 18 kwietnia br. godz. 9.00
 
 
DAREK STRYCHALSKI to niepełnosprawny biegacz, który swoimi wyczynami motywuje setki ludzi. Mimo że niedowidzi na jedno oko, ma przykurcz prawej ręki i niedowład prawej nogi, nie przestaje walczyć o spełnianie marzeń. W 2014 roku przebiegł najbardziej wymagającą trasę Bedwater to niewielkie słone jezioro w Dolinie Śmierci, w Kalifornii, w USA, jest najniżej położonym miejscem w Ameryce Północnej – 86 m poniżej poziomu morza. Szczyt Mount Whitney – najwyższy punkt w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych oddalony jest tylko o 136 km. Na liczącej 217 km trasie z Doliny Śmierci do Mount Whitney, w lipcu każdego roku odbywa się najtrudniejszy na świecie ultramaraton – Badwater Ultramarathon, z udziałem najlepszych na świecie biegaczy, triatlonistów i alpinistów. Zawodnicy biegną od około 23, do nawet do 47 godzin bez przerwy w temperaturze przekraczającej czasami 55 °C Darek pokonał ta trasę w czasie 45 godzin i 11 minut!