Niepełnosprawni z dwóch powiatów zapraszają na wspólne obchody

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie i Olkuszu zapraszają na imprezę pod hasłem „Razem, godnie i szczęśliwie – Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych".

Niepełnosprawni z dwóch powiatów zapraszają na wspólne obchody

Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych i ich rodzin i składa się z szeregu imprez integracyjnych organizowanych w powiatach olkuskim i chrzanowskim. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego.

5 maja - Obchody Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych w Olkuszu
14 maja Dni Otwarte Środowiskowych Domów Samopomocy – „Zajęcia integracyjno – artystyczne” w ŚDS w Babicach
28 maja - I Dni Otwarte Środowiskowych Domów Samopomocy – „Integracja przez taniec” w Środowiskowym Domu Samopomocy w Chrzanowie 28.05.2015r.
30 czerwca - Piknik Fotograficzny z Osobami Niepełnosprawnymi w Domu Pomocy Społecznej w Płazie
 10 września - Konkurs Karaoke w ŚDS w Olkuszu
23 września - Festyn Integracyjny w Powiecie Chrzanowskim (WTZ Chrzanów, Libiąż, Trzebinia)