2 lipca utrudnienia na drogach powiatu chrzanowskiego

2 lipca (czwartek) nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drogach powiatu chrzanowskiego. W godz. 16.30 - 18.00 będzie przez powiat przejadą kolarze biorący udział w 26. Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków. Przejazd kolarzy przebiegał będzie drogą wojewódzką nr 780 oraz drogą wojewódzką nr 933 przez Brodła, Porębę Żegoty, Alwernię, Babice, Żarki i Libiąż. W Libiążu utrudnienia na odcinku pomiędzy Rondem Uśmiechu, ulicą Sikorskiego do granicy z Chełmkiem.  Policja apeluje do kierowców i pieszych o stosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem.

2 lipca utrudnienia na drogach powiatu chrzanowskiego