Profilaktyka wczesnego wykrywania raka gruczołu krokowego

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne badania w ramach profilaktyki wczesnego wykrywania raka gruczołu krokowego. Zapraszamy Panów zamieszkałych na terenie powiatu chrzanowskiego do uczestnictwa w/w programie.

Profilaktyka wczesnego wykrywania raka gruczołu krokowego

Termin należy ustalić w rejestracji Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie – przy ul. Topolowej 16,  osobiście lub telefonicznie tel. 32 624 74 48 w dni robocze w godz. 1200 - 1300. Na badanie należy zgłosić się na czczo, bez skierowania wg ustalonych terminów.

Odbiór wyniku badań w miejscu pobrań indywidualni,  po okazaniu otrzymanego kodu kreskowego w rejestracji Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 1100 – 1400