Są nowi członkowie Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Przewodniczącą Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie na lata 2015-2018 została wyznaczona przez starostę Katarzyna Siata.

Są nowi członkowie Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Fot. Katarzyna Siata, przewodnicząca Rady Społecznej Szpitala

Nową Radę Społeczną Szpitala Powiatowego w Chrzanowie tworzą: Katarzyna Siata, Andrzej Uryga – przedstawiciel gminy Babice, Teresa Litwińska – przedstawiciel gminy Libiąż, Edward Kopeć – przedstawiciel Rady Powiatu Chrzanowskiego, Rafał Kosowski – przedstawiciel Rady Powiatu Chrzanowskiego, Edward Chamik – przedstawiciel Rady Powiatu Chrzanowskiego, Ryszard Bytomski – przedstawiciel Rady Powiatu Chrzanowskiego, Marcin Karcz – przedstawiciel Rady Powiatu Chrzanowskiego, Małgorzata Ślizowska – przedstawiciel Rady Powiatu Chrzanowskiego, Roman Madejski – przedstawiciel gminy Chrzanów, Barbara Paszcza – przedstawiciel gminy Trzebinia, Henryk Kędziora– przedstawiciel gminy Alwernia i Alicja Woźniak– przedstawiciel wojewody małopolskiego.
W poprzednim składzie byli: Henryk Sawka (przewodniczący), Mieczysława Bartosik, Edward Chamik Marcin Karcz, Henryk Kędziora, Alicja Langwerska – Malik, Barbara Paszcza, Kazimierz Siejka Maria Siuda, Józefa Skalniak, Iwona Tarabuła, Andrzej Uryga i Alicja Woźniak.
- Współpraca z radą była merytoryczna i owocna. Rozmowy przebiegały w przyjaznej atmosferze – podkreśla Krzysztof Kłos, dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.