Konsultacje projektu

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego zaprasza przedstawicieli sektora NGO's do konsultacji projektu „Programu Współpracy Powiatu Chrzanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016”.

Konsultacje projektu

Celem konsultacji jest poznanie Państwa opinii, a także wykorzystanie zaproponowanych przez Państwa pomysłów, uwag, a także nowych, innych form współpracy, tak aby konsultowany Program w kolejnym roku odpowiadał Państwa oczekiwaniom i pozwolił na lepszą współpracę samorządu powiatowego z trzecim sektorem.

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego działając w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536) oraz Uchwały Nr XLVII/280/2010 Rady Powiatu Chrzanowskiego z dnia 29 września 2010 r. określającej szczegółowy sposób konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze działalności pożytku publicznego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, 16 września 2015 r. przyjął Uchwałę nr 46/107/2015 z dnia 16 września 2015 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu Współpracy Powiatu Chrzanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016”.

Konsultacje trwają od 18 września do 19 października 2015 r. Wszelkie uwagi i propozycje do Programu należy zgłaszać za pomocą formularza w nieprzekraczalnym terminie do 19 października 2015 r. (liczy się data wpływu do Urzędu), faksem lub mailem na adres:

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie

Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych

ul. Partyzantów 2

32-500 Chrzanów

Fax. 32/625 79 46

email: promocja@powiat-chrzanowki.pl

pfp@powiat-chrzanowski.pl

Osoba do kontaktu:

Julita Kośka,

Inspektor w Wydziale Promocji i Funduszy Pozabudżetowych

Organizacje uczestniczące w konsultacji zobligowane są do podania wraz ze zgłaszanym stanowiskiem dodatkowych informacji dotyczących celów statutowych organizacji, a także danych takich jak adres, telefon, e-mail lub inną formę kontaktu zwrotnego.

Stanowiska anonimowe lub niezawierające wymaganych informacji, nie będą rozpatrywane.