Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Nordic Walking w Puszczy

Zapraszamy serdecznie  miłośników spacerów z kijami na kolejną już imprezę, którą PUKS Młoszowa wraz z Urzędem Miasta Trzebinia, Trzebińskim Centrum Kultury i Starostwem Powiatowym w Chrzanowie organizuje w celu popularyzacji  tej formy aktywności fizycznej.

Nordic Walking w Puszczy

Organizatorzy przygotowali trzy trasy marszu. Dwie sportowe, dla kobiet 10 km i dla mężczyzn 12 km. Pozostali mogą uczestniczyć w marszu rekreacyjnym na dystansie  7 km.

Jak co roku przygotowaliśmy nagrody i medale dla zwycięzców. Najliczniej zorganizowana, biorąca udział w marszu grupa otrzyma Puchar Starosty.

Zapisy odbywają się  w dniu imprezy od godziny 14.30 w miejscu honorowego startu  z parkingu przy Zespole Pałacowo Parkowym w Młoszowej lub wcześniej telefonicznie

507 434 272 lub pocztą elektroniczną na adres pypnoa@interia.pl .

Organizatorzy po przejściu trasy zapraszają do WDK Młoszowa na poczęstunek i wręczenie nagród. Wśród wszystkich uczestników przewidujemy losowanie drobnych upominków. Impreza organizowana jest w ramach dotacji z UM Trzebinia.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem imprezy znajdują się na na facebooku

Organizatorzy zapewniają  pomoc instruktorską na osób chcących  uzyskać dodatkowych informacji lub instruktażu.