Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Trwa nabór do Konkursu "Kryształy Soli"

Konkurs o Nagrodę „Kryształy Soli” organizowany przez Zarząd Województwa Małopolskiego podkreśla wartość organizacji, wzmacnia ich wizerunek oraz co najważniejsze docenia ich pracę = codzienny wysiłek w niesieniu pomocy innym! Pamiętajmy, iż najważniejsze są organizacje stawiające na aktywność prospołeczną! Wiele organizacji społecznych po prostu nie istnieje w naszej świadomości! A powinny! 

Trwa nabór do Konkursu "Kryształy Soli"

O to wyróżnienie mogą starać się wszystkie organizacje pozarządowe z terenu Małopolski. Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać: organizacje pozarządowe w swoim imieniu, inne organizacje społeczne; osoby fizyczne, osoby prawne; kościoły i związki wyznaniowe o raz organy administracji publicznej.

W XI już edycji konkursu, nie może zabraknąć również Państwa zgłoszenia – na najlepszą organizacją prowadzącą działalność pożytku publicznego!

W tegorocznej edycji organizacje będą mogły zmierzyć  się w pięciu kategoriach:

  • Polityka społeczna, zdrowie oraz działalność na rzecz osób niepełnosprawnych
  • Ochrona dziedzictwa kulturowego
  • Edukacja i nauka
  • Sport, turystyka, rekreacja, ekologia oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego
  • Aktywizacja gospodarcza i obywatelska

Na zgłoszenia czekamy do 23 października 2015 r.

Dodatkowych informacji udziela:
Zespół ds. Organizacji Pozarządowych
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
tel. 12 61 60 904
email: ngo@umwm.pl

Dokumenty do pobrania:
Uchwała ZWM
Regulamin
Formularz konkursowy