Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Zacznij od nowa !

Zostałeś bez pracy? Skończyłeś 50 lat lub jesteś osobą niepełnosprawną? Zacznij od nowa! Spróbuj sił w zarządzaniu własną firmą. Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie informuje, że posiada pulę środków na dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w wieku 50 lat i niepełnosprawnych.

 

Zacznij od nowa !

Co potrzebne jest na start? Przemyśl co najlepiej potrafisz robić i zastanów się, czy na Twoje usługi będzie zapotrzebowanie na rynku. Zgłoś się do doradcy klienta i powiedz mu o swoich planach. Otrzymasz informację na jakich zasadach przyznawane są dotacje i jakie należy dostarczyć dokumenty wraz z wnioskiem o jej udzielenie.

 

Masz pomysł na firmę? Czujesz, że poradzisz sobie w zarządzaniu? Życiowe i zawodowe doświadczenie podpowiada Ci, że masz szansę na sukces? Nie zwlekaj!!! Wnioski przyjmujemy do 31 października 2015. Zapraszamy.

 

Szczegółowe informacje:

Centrum Aktywizacji Zawodowej - pok. 202 (II piętro); tel. 75 33 871

Formularz wniosku dostępny jest: TUTAJ: http://pup-chrzanow.pl/strona/jednorazowe-srodki-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej/81

 

Program w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.