Maszerowali po Puchar Ziemi Chrzanowskiej w Nordik Walking

Trasa marszu liczyła 6 kilometrów i biegła wzdłuż Doliny Luszówki i Chechła pomiędzy Zespołem Szkół Nr 2 a zalewem Chechło w Chrzanowie. W marszu wzięło udział 57 uczestników , rywalizowano w 5 kategoriach wiekowych.

Maszerowali po Puchar Ziemi Chrzanowskiej w Nordik Walking

WYNIKI

Kategoria I (do 20 lat)o Pucha Dyrektora PMOS Chrzanów
Panie:
1. Nadia Koczur (Chrzanów)
2. Renata Domanus (Libiąz)
3. Aleksandra Kowal (Chrzanów)
4. Izabela Smółka (Chrzanów)
5. Anna Konas (Chrzanów)
6-7. - Paulina Smółka (Chrzanów)
- Daria Stojek (Chrzanów)
8. Marlena Lichota (Chrzanów)
Panowie:
1-3.
- Kornel Pierzchała (Chrzanów)
- Radosław Rozmus (Chrzanów)
- Dawid Kułaga (Chrzanów)
4. Adrian Jamróz (Trzebinia)

Kategoria II (21 - 35 lat) o Puchar Starosty Chrzanowskiego
Panie:
1. Karolina Sachajdak (Regulice)
2. Barbara Wawrzyniak (Chrzanów)
3. Marta Dębiec (Bolęcin)
Panowie:
1. Paweł Salawa (Libiąż)
2. Łukasz Bromboszcz (Chrzanów)

Kategoria III (36 - 50 lat) o Puchar Posła Ziemi Chrzanowskiej
Panie:
1. Dorota Dereszowska (Chrzanów)
2. Iwona Łukasik (Trzebinia)
3. Marta Kwiatkowska (Libiąż)
4. Sylwia Chrzan (Chrzanów)
5. Agata Kryska (Chrzanów)
6. Anna Kulczyk (Chrzanów)
7-8.
- Barbara Janda (Chrzanów)
- Renata Ryś (Krzeszowice)
Panowie:
1. Robert Matyasik (Chrzanów)
2. Krzysztof Łukasik (Trzebinia)
3. Rafał Patla (Chrzanów)

Kategoria IV (51 - 60 lat) o Puchar Prezesa UTW w Chrzanowie
Panie:
1. Elżbieta Żuchowicz (Dąbrowa Górnicza)
2. Dorota Odrzywołek (Regulice)
3. Grażyna Jochymczyk (Libiąż)
4-5.
- Stanisława Gołębiowska (Chrzanów)
- Jadwiga Dudek (Balin)
6. Lucyna Kozub-Jentys (Balin)
Panowie:
1. Marek Gołębiowski (Chrzanów)

Kategoria V (60 +) o Puchar Prezesa MARR w Krakowie
Panie:
1. Alfreda Klonowska (Libiąż)
2. Krystyna Gradek (Chrzanów)
3. Wanda Łakomy (Chrzanów)
4. Maria Hudzik (Chrzanów)
5. Danuta Nawrocka (Dąbrowa Górnicza)
6. Halina Kozub (Chrzanów)
7-8.
- Joanna Bajster (Chrzanów)
- Ewa Bieniek (Chrzanów)
9-14:
- Helena Patała (Chrzanów)
- Alicja Woźniak (Chrzanów)
- Władysława Kocot (Chrzanów)
- Urszula Liszka (Chrzanów)
- Teresa Winczakiewicz (Chrzanów)
- Cecylia Trębacz (Chrzanów)
Panowie:
1. Tadeusz Słowik (Chrzanów) - 47,30 (najlepszy czas zawodów)
2. Lesław Bajster (Chrzanów)
3. Zenon Przybył (Trzebinia)
4. Tadeusz Lach (Chrzanów)
5. Geri Luciano (Italia)
6. Jan Baca (Balin)
7. Zdzisław Hudzik (Chrzanów)
8. Wiesław Łakomy (Chrzanów)