Zatrudnij Perfekcyjną.pl

Pracodawco! Potrzebujesz personel sprzątający? Skorzystaj z oferty chrzanowskiego urzędu pracy.

Zatrudnij Perfekcyjną.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie rozpoczął realizację programu specjalnego Perfekcyjne.pl, w ramach którego przygotuje uczestników do podjęcia zatrudnienia w zakresie usług sprzątających. Wszystkie osoby ukończą 120 - godzinne szkolenie: „Profesjonalne służby sprzątające”.
Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się zatrudnić uczestników programu na trzy miesiące minimum, otrzymają premię. Natomiast jednostki budżetowe mogą liczyć na 3-miesięczny zwrot części kosztów poniesionych na wynagrodzenia w ramach robót publicznych.

- Zachęcamy do składania ofert pracy, bądź wniosków o organizację robót publicznych z dopiskiem: „Program specjalny Perfekcyjne.pl” – mówi Lidia Góralewicz z PUP w Chrzanowie.

Kontakt
Joanna Smolik – pośrednik pracy, tel. 32 75 33 861;e-mail:asmolik@pup-chrzanow.pl.