Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

Program Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce realizowany będzie w 16 miastach województwa, m.in. w Krakowie, Nowym Targu, Nowym Sączu, Chrzanowie, Tarnowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Myślenicach, Dobczycach, Oświęcimiu, Brzesku, Kętach, Andrychowie i Dąbrowie Tarnowskiej.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

INFORMACJA O PRZEDSIĘWZIĘCIACH REALIZOWANYCH NA TERENIE POWIATU CHRZANOWSKIEGO W RAMACH TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

Małopolski urząd marszałkowski poinformował, że w programie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości znalazły się: szkolenia, seminaria, spotkania z przedsiębiorcami i aniołami biznesu oraz warsztaty, konkursy i konferencje. Z niemal 300 propozycji, przygotowanych przez prawie 50 partnerów wydarzenia, korzystać mogą mieszkańcy Małopolski zainteresowani tematyką przedsiębiorczości, zwłaszcza prowadzeniem i rozwijaniem własnego biznesu, zasadami budowania własnej marki, sposobami pozyskiwania klientów czy tworzeniem sieci kontaktów.

 

W lipcu w Brukseli Małopolsce przyznano tytuł "Europejskiego Regionu Przedsiębiorczości 2016" za "najbardziej przyszłościową wizję rozwoju przedsiębiorczości w Europie". Obok polskiego regionu wyróżnione zostały szkockie Glasgow i włoska Lombardia