Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski zaprasza na IV Małopolskie Forum Seniorów

2 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się IV Małopolskie Forum Seniorów, na które  samorządowców i seniorów - liderów lokalnych społeczności zaprasza Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja będzie wydarzeniem wieńczącym realizację projektu "Inicjatywa lokalna instrumentem aktywizacji Seniorów. IV Małopolskie Forum Seniorów", współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Forum odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kultury na Rynku Głównym 25 w Krakowie w godz. 10-14.