Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Partnerstwo publiczno - prywatne

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Rozwoju jest odpowiedzialne za koordynację działań rządowych w zakresie partnerstwa publiczno-prywatnego. Jednym z kluczowych zadań w tym obszarze jest pomoc instytucjom publicznym w przygotowaniu wdrażania projektów PPP. Prowadzone w tym zakresie działania dotyczą m. in. upowszechniania i promowania partnerstwa publiczno - prywatnego oraz wsparcia wybranych projektów. 

Partnerstwo publiczno - prywatne

Szczegółowa informacja na temat PPP udostępniona jest na portalu internetowym: www.ppp.gov.pl http://www.ppp.gov.pl

W związku z prowadzonymi przez Ministerstwo Rozwoju działaniami w listopadzie 2015 r. Ministerstwo ogłosiło nabór dla promotorów projektów zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w zakresie przygotowania inwestycji do realizacji w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Z uwagi na napływające do Ministerstwa prośby ze strony Promotorów projektów o dodatkowy czas na przygotowanie koncepcji i dokumentacji zgłoszeniowej termin nadsyłania zgłoszeń został przesunięty na 15 kwietnia 2016 r.

W załączeniu skan  pisma informujące o wydłużeniu terminu zgłoszenia projektów w ramach prowadzonego obecnie naboru projektów. Szczegółowe informacje dotyczące warunków i zasad udziału w naborze zostały opublikowane na stronie: http://www.ppp.gov.pl/