Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Gra miejska – Zaplątani w czasie

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie serdecznie zaprasza do fantastycznej zabawy podczas gry miejskiej „Zaplątani w czasie”.

Gra miejska – Zaplątani w czasie

Przed Wami misja. Z powodu (nie)udanego eksperymentu w pobliskich supertajnych AlwerniaLabs nastąpiło rozszczepienie delikatnego ciągu czasoprzestrzennego. Różne obszary Alwerni znajdują się w różnych epokach. Tylko najlepsi Pionierzy (Wy) będziecie mogli ocalić miasto i Czas! Czy dacie radę wykonać serię zadań i nadać właściwy bieg wydarzeniom? Kim jest Mnich Czasu? Na te i wiele innych pytań poznacie odpowiedzi już w czasie gry!

Dla tych, którzy okażą się wystarczająco przenikliwi – mamy nagrody! Dla najlepszej drużyny przewidzieliśmy kamerę sportową do kręcenia Waszych ekstremalnych wrażeń. Kolejne drużyny na podium też nie wyjdą z pustymi rękoma!

Do zabawy zapraszamy wszystkich – grupy znajomych, rodziny z dziećmi, pary. Liczy się chęć dobrej zabawy i miłego spełnienia czasu w uroczej Alwerni!

Gra rozpocznie się o godzinie 13:00, 18 czerwca na Rynku w Alwerni. Konieczna będzie jednak wcześniejsza rejestracja zespołów (od 2 do 5 osób) na stronie www.alwernia-gra.evenea.pl! Tam też zapoznacie się ze szczegółami wydarzenia.

Nie ma co czekać! Trzeba się zapisywać! Czas czeka na Wasz ratunek!