Waldemar Stylo kandydatem na dyrektora chrzanowskiej lecznicy

Utworzenie trzech nowych oddziałów: geriatrycznego, opieki paliatywnej i pielęgnacyjno-opiekuńczego zapowiada wstępnie Waldemar Stylo- kandydat na dyrektora Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Waldemar Stylo kandydatem na dyrektora chrzanowskiej lecznicy

Fot. Waldemar Stylo

Kandydata wyłoniła komisja konkursowa, a Zarząd Powiatu Chrzanowskiego zaakceptował kandydaturę 28 czerwca.

- Komisję przekonała wizja przyszłości szpitala według kandydata i jego wysokie kwalifikacje zawodowe – mówił podczas posiedzenia Rady Powiatu 29 czerwca Janusz Szczęśniak, starosta chrzanowski.

Waldemar Stylo jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz Szkoły Zdrowia Publicznego przy UJ. Przez dwa lata kierował Szpitalem Powiatowym w Myślenicach. Obecnie pracuje jako główny analityk Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Obowiązki dyrektora chrzanowskiej lecznicy przejmie prawdopodobnie 1 sierpnia.