Większy ruch pieszych przy chrzanowskich szkołach podczas ŚDM

Na czas ŚDM w gminie Chrzanów możliwe jest wystąpienie czasowych utrudnień związanych ze zwiększonym natężeniem ruchu pieszych w rejonie: SP w Balinie, ZS w Płazie, SP Nr 1 w Chrzanowie, SP Nr 5 w Chrzanowie, SP Nr 6 w Chrzanowie, PG Nr 1 w Chrzanowie, ZS Nr 1 w Chrzanowie, ZS Nr 2 w Chrzanowie, ZS Nr 3 w Chrzanowie i przy hali widowiskowo-sportowej MOKSiR.

Większy ruch pieszych przy chrzanowskich szkołach podczas ŚDM

W dniach od 25 lipca do 1 sierpnia w gminie Chrzanów przebywać będą pielgrzymi przybywający na obchody Światowych Dni Młodzieży. Zakwaterowani zostaną w Chrzanowie oraz w Płazie, Pogorzycach, Luszowicach i Balinie.
W związku z tym możliwe jest wystąpienie czasowych utrudnień związanych ze zwiększonym natężeniem ruchu pieszych w rejonie: Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Balinie, Zespołu Szkół w Płazie, Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie, Szkoły Podstawowej Nr 5 im. ks. Michała Potaczały w Chrzanowie, Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie, Publicznego Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Chrzanowie, Zespołu Szkół Nr 1 w Chrzanowie z Oddziałami Integracyjnymi, Zespołu Szkół Nr 2 w Chrzanowie, Zespołu Szkół Nr 3 w Chrzanowie i przy hali widowiskowo-sportowej MOKSiR.
W związku z planowanymi w godzinach przedpołudniowych katechezami dla młodzieży, które odbywać się będą w kościołach poszczególnych parafii należy również spodziewać się utrudnień na ciągach pieszych prowadzących do kościołów parafialnych.

 

Czytaj więcej na chrzanow.pl