Trwa rekrutacja partnerów akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Ministerstwo Sportu i Turystyki prowadzi pilotażową akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się od 23 do 25 września 2016 r. Rekrutacja partnerów trwa do 5 sierpnia. 

Trwa rekrutacja partnerów akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Akcja ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem Akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju.

Kto może wziąć udział w akcji:

 - obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, schroniska, pola namiotowe, kempingi i inne),

 - obiekty gastronomiczne (restauracje),

 - muzea, skanseny, obiekty kultury,

 - obiekty sportowo-rekreacyjne

 - przewoźnicy,

 - usługodawcy turystyczni.

Lista partnerów akcji zostanie zamieszczona na witrynie MSiT w połowie sierpnia br. Aby wziąć udział w akcji należy zaakceptować regulamin i przekazać ofertę promocyjną na adres kontakt@polskazobaczwiecej.pl do 5 sierpnia 2016 r. Promocja akcji będzie prowadzona od II poł. sierpnia br. na witrynach internetowych i profilach mediów społecznościowych Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej oraz w innych mediach.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 24 43 181.

Czytaj więcej