Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Piknik w stylu retro

Herbatka u Zieleniewskich przyciągnęła tłumy uczestników. Piknik w stylu retro odbył się 28 sierpnia. Na herbatkę w Dworze Zieleniewskich zaprosiło Trzebińskie Centrum Kultury wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz rozwoju Trzebini i Regionu. Imprezę współfinansował powiat chrzanowski. Przekazał 7,5 tys. zł w trybie małych grantów.

Piknik w stylu retro

Fot. Michał Mazurek Photography Trzebińskie Centrum Kultury

 

Impreza utrzymana jest w stylu lat 20. ubiegłego wieku. Nie zabrakło pokazu starych samochodów, nauki charlestona i jazdy na bicyklu, fotograficznej ścianki retro oraz konkursu na strój z epoki. Były też nowe atrakcje takie jak gry rodem z Las Vegas - ruletka i Black Jack,  pokazy iluzji,  wspólne śpiewanie (wraz z grupą „Misterium”) szlagierów 20-lecia międzywojennego. Na uczestników imprezy czekał także dzik z rusztu (przygotowany przez Koło Łowieckie Diana) i jabłecznik – napój z jabłek przygotowany przez Stowarzyszenie „Nasze Psary” w butelkach ze stosowną „herbatkową” etykietą.

 

Galeria zdjęć na Facebooku Trzebińskiego Centrum Kultury