Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Za kuchnię regionalną telewizor w nagrodę

Telewizja Polska SA w Krakowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski organizują III Konkurs Małopolskich Potraw i Wyrobów Regionalnych w formie Plebiscytu telewidzów pod nazwą "Telewizja od Kuchni" w trakcie trwania Dnia Otwartego Telewizji Polskiej SA 3 września.

Za kuchnię regionalną  telewizor w nagrodę

TVP Kraków i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski zapraszają do udziału w Konkursie Gminy Województwa Małopolskiego reprezentowane przez: Koła Gospodyń Wiejskich, Lokalne Grupy Działania, gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia i inne organizacje prezentujące swoje wyroby podczas kiermaszu w ramach organizowanego przez Oddział Terenowy TVP SA w Krakowie „Dnia otwartego Telewizji Polskiej SA” w dniu 3 września br.

Wszystkim uczestnikom konkursu TVP w Krakowie udostępni bezpłatnie miejsce na stoisko wystawiennicze na terenie otwartym wokół siedziby Telewizji w trakcie „Dnia Otwartego TVP”. Wystrój stoiska należy do Wystawcy. Dla uczestników, którzy nie dysponują własnym namiotem, przygotujemy zbiorczy, duży namiot, umiejscowiony na trawniku przed budynkiem TVP 3 Kraków, jednak ilość miejsca będzie tam ograniczona.

Przewidujemy organizację konkursu na najciekawsze stoisko, w którym nagrodą będzie – jak na telewizję przystało – telewizor.

Konkurs Małopolskich Potraw i Wyrobów Regionalnych zmierza do uhonorowania tych środowisk lokalnych, które przedstawią najlepsze propozycje rozwoju i popularyzacji kuchni regionalnej.

W poprzednich latach w Konkursie uczestniczyło 30 Gmin, Kół Gospodyń Wiejskich i organizacji przy udziale 5 tysięcy mieszkańców Krakowa i Małopolski.

 

FORMULARZ

 

REGULAMIN