Za kuchnię regionalną telewizor w nagrodę

Telewizja Polska SA w Krakowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski organizują III Konkurs Małopolskich Potraw i Wyrobów Regionalnych w formie Plebiscytu telewidzów pod nazwą "Telewizja od Kuchni" w trakcie trwania Dnia Otwartego Telewizji Polskiej SA 3 września.

Za kuchnię regionalną  telewizor w nagrodę

TVP Kraków i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski zapraszają do udziału w Konkursie Gminy Województwa Małopolskiego reprezentowane przez: Koła Gospodyń Wiejskich, Lokalne Grupy Działania, gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia i inne organizacje prezentujące swoje wyroby podczas kiermaszu w ramach organizowanego przez Oddział Terenowy TVP SA w Krakowie „Dnia otwartego Telewizji Polskiej SA” w dniu 3 września br.

Wszystkim uczestnikom konkursu TVP w Krakowie udostępni bezpłatnie miejsce na stoisko wystawiennicze na terenie otwartym wokół siedziby Telewizji w trakcie „Dnia Otwartego TVP”. Wystrój stoiska należy do Wystawcy. Dla uczestników, którzy nie dysponują własnym namiotem, przygotujemy zbiorczy, duży namiot, umiejscowiony na trawniku przed budynkiem TVP 3 Kraków, jednak ilość miejsca będzie tam ograniczona.

Przewidujemy organizację konkursu na najciekawsze stoisko, w którym nagrodą będzie – jak na telewizję przystało – telewizor.

Konkurs Małopolskich Potraw i Wyrobów Regionalnych zmierza do uhonorowania tych środowisk lokalnych, które przedstawią najlepsze propozycje rozwoju i popularyzacji kuchni regionalnej.

W poprzednich latach w Konkursie uczestniczyło 30 Gmin, Kół Gospodyń Wiejskich i organizacji przy udziale 5 tysięcy mieszkańców Krakowa i Małopolski.

 

FORMULARZ

 

REGULAMIN