Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Studenci powracają do nauki

1 października rok akademicki rozpoczynają słuchacze Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci w Chrzanowie. Pierwszy wykład „Elektryzująca inauguracja” o godz. 11 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie poprowadzą dr Aneta Szczygielska oraz Marcin Łaciak z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Studenci powracają do nauki

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 trzebińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbędzie się 3 października o 16.00 w sali kinowej Domu Kultury Sokół. „Gaudeamus igitur” zaśpiewa chór Echo. Słuchacze obejrzą spektakl „Chłopi” na motywach powieści Wł. Reymonta w wykonaniu studentów UTW i uczniów I LO w Chrzanowie.

6 października o godz. 16 w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie rok akademicki rozpoczną słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie. O godz. 16.45 odbędzie się spektakl „Chłopi”.