Piotr Grzegorzek otrzymał nagrodę starosty Bonum Facere

Podczas wrześniowej sesji starosta Janusz Szczęśniak przyznał medal Bonum Facere dla zasłużonego w budowie społeczeństwa obywatelskiego powiatu chrzanowskiego Piotra Grzegorzka. Pozostali nagrodzeni otrzymali medale podczas V Forum Organizacji Pozarządowych.

Piotr Grzegorzek otrzymał nagrodę starosty Bonum Facere

Piotr Grzegorzek to współautor licznych publikacji promujących powiat chrzanowski. Na portalu grzyby.pl w zakładce "Wędrówki z Grzegorzkiem" publikuje fotoreportaże przyrodnicze. Jest organizatorem Klubu Spacerowicza, współtworzycielem Stowarzyszenia Twórców Kultury In Gremio. Od lat pracuje w chrzanowskim muzeum.

- Pragnę pracować w muzeum do emerytury, a nawet dłużej. O ile przepisy pozwolą - mówi Piotr Grzegorzek.