Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Dla seniorów zaśpiewał Gang Marcela

Po raz dziesiąty chrzanowskie starostwo zorganizowało Powiatowy Dzień Seniora. Podczas jubileuszowej imprezy był tort urodzinowy, huczne "100 lat" i życzenia.

Dla seniorów zaśpiewał Gang Marcela

Gwiazdą tegorocznej imprezy był Gang Marcela. Biesiadę prowadził Piotr Ciuła. Śpiewał chór Canticum Canticorum. Niespodzianką był występ iluzjonisty oraz  pokaz tańca bollywood. W chrzanowskiej hali 20 października bawiło się blisko tysiąc osób.  

 

GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU

 

Z historii

Inicjatorami Powiatowego Dnia Seniora był Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Chrzanowie, Regionalne Stowarzyszenie Diabetyków w Chrzanowie, Krajowa Partia Emerytów i Rencistów Oddział w Chrzanowie, Związek Inwalidów Wojennych Oddział w Chrzanowie, Polski Związek Niewidomych Oddział w Chrzanowie.

Powiat chrzanowski od I edycji Powiatowego Dnia Seniora włączał się w jego organizację i obchody. Honorowy patronat nad imprezą objął pierwszy Starosta Chrzanowski Pan Andrzej Saługa. Również władze samorządowe z przedstawicielami w osobach radnych powiatowych m.in. Wiesław Palka, Antoni Urbański, Tomasz Kikla, Jadwiga Olszowska-Urban, Wojciech Bartman czynnie angażowali się w pomoc przy organizacji przedsięwzięcia. Jolanta Głowacz co roku uczestniczy w przygotowaniach i organizacji oprawy mszy świętej oraz spotkaniach z wolontariuszami (uczniowie II LO w Chrzanowie).

Od VI edycji impreza zmieniła formułę na biesiadną, podczas której oprócz tradycyjnego wręczenia dyplomów przewidziano atrakcje w postaci koncertu gwiazd polskiej estrady muzycznej, konkursów oraz zabawy tanecznej.

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie serdecznie dziękuje sponsorom za pomoc. To: Resto&Pub Nova w Chrzanowie, Zakład Optyczny Wójcik, Apteka pod Orłem w Chrzanowie, Dyrektorzy Klubu Oriflame -Małgorzata i Wojciech Garlińscy, Bank Spółdzielczy w Chrzanowie, Kinetik Fitness w Chrzanowie, Restauracja Cztery Pory Roku w Alwerni.

 

Czy wiesz, że...

Powiatowy Dzień Seniora to impreza cykliczna dla seniorów z powiatu chrzanowskiego. Początkowo organizowana co 2 lata, a od 2012 roku corocznie.