Dla seniorów zaśpiewał Gang Marcela

Po raz dziesiąty chrzanowskie starostwo zorganizowało Powiatowy Dzień Seniora. Podczas jubileuszowej imprezy był tort urodzinowy, huczne "100 lat" i życzenia.

Dla seniorów zaśpiewał Gang Marcela

Gwiazdą tegorocznej imprezy był Gang Marcela. Biesiadę prowadził Piotr Ciuła. Śpiewał chór Canticum Canticorum. Niespodzianką był występ iluzjonisty oraz  pokaz tańca bollywood. W chrzanowskiej hali 20 października bawiło się blisko tysiąc osób.  

 

GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU

 

Z historii

Inicjatorami Powiatowego Dnia Seniora był Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Chrzanowie, Regionalne Stowarzyszenie Diabetyków w Chrzanowie, Krajowa Partia Emerytów i Rencistów Oddział w Chrzanowie, Związek Inwalidów Wojennych Oddział w Chrzanowie, Polski Związek Niewidomych Oddział w Chrzanowie.

Powiat chrzanowski od I edycji Powiatowego Dnia Seniora włączał się w jego organizację i obchody. Honorowy patronat nad imprezą objął pierwszy Starosta Chrzanowski Pan Andrzej Saługa. Również władze samorządowe z przedstawicielami w osobach radnych powiatowych m.in. Wiesław Palka, Antoni Urbański, Tomasz Kikla, Jadwiga Olszowska-Urban, Wojciech Bartman czynnie angażowali się w pomoc przy organizacji przedsięwzięcia. Jolanta Głowacz co roku uczestniczy w przygotowaniach i organizacji oprawy mszy świętej oraz spotkaniach z wolontariuszami (uczniowie II LO w Chrzanowie).

Od VI edycji impreza zmieniła formułę na biesiadną, podczas której oprócz tradycyjnego wręczenia dyplomów przewidziano atrakcje w postaci koncertu gwiazd polskiej estrady muzycznej, konkursów oraz zabawy tanecznej.

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie serdecznie dziękuje sponsorom za pomoc. To: Resto&Pub Nova w Chrzanowie, Zakład Optyczny Wójcik, Apteka pod Orłem w Chrzanowie, Dyrektorzy Klubu Oriflame -Małgorzata i Wojciech Garlińscy, Bank Spółdzielczy w Chrzanowie, Kinetik Fitness w Chrzanowie, Restauracja Cztery Pory Roku w Alwerni.

 

Czy wiesz, że...

Powiatowy Dzień Seniora to impreza cykliczna dla seniorów z powiatu chrzanowskiego. Początkowo organizowana co 2 lata, a od 2012 roku corocznie.