Chrzanowska lecznica ma nową karetkę

Szpital Powiatowy w Chrzanowie ma nową karetkę pogotowia, która podczas Światowych Dni Młodzieży służyła zabezpieczaniu zdrowia i bezpieczeństwa pielgrzymów.

Chrzanowska lecznica ma nową karetkę

Fot. W spotkaniu z premier Beatą Szydło i ministrami  uczestniczył m.in. Janusz Szczęśniak, starosta chrzanowski i Waldemar Stylo, dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

13 listopada przez Tauron Arena Kraków premier Beata Szydło oraz ministrowie zdrowia, infrastruktury i budownictwa podziękowali służbom medycznym za pracę w czasie Światowych Dni Młodzieży.

- Bezpieczeństwo i zdrowie jest dla nas priorytetem. Ważne, byśmy pamiętali o służbach, które muszą mieć odpowiedni sprzęt – podkreśliła premier Beata Szydło podczas uroczystego przekazania dziesięciu karetek małopolskim szpitalom.

Karetki przekazano zarówno małopolskim szpitalom (w tym chrzanowskiemu), jak i lecznicom w Częstochowie i w Staszowie.