Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Miliony złotych na wsparcie i upowszechnianie kultury fizycznej w Małopolsce

Ponad 3 mln. 600 tys. złotych - tyle w 2017 roku województwo małopolskie planuje wydać na wsparcie sportu w regionie. Oferty w otwartych konkursach na realizację inicjatyw związanych z upowszechnianiem kultury fizycznej można składać w terminie do 16 gudnia br. 

Miliony złotych na wsparcie i upowszechnianie kultury fizycznej w Małopolsce

Konkursy dotyczą dwóch obszarów: współzawodnictwa i szkolenia sportowego dzieci i młodzieży (2 030 000 zł) oraz projektu pn. „Małopolska na sportowo”(1 600 000 zł) . Szczegółowe informacje na temat konkursów znajdziesz poniżej:

1) Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze Wspieranie i Upowszechnianie Kultury Fizycznej w 2017 roku w zakresie Współzawodnictwa i szkolenia sportowego dzieci i młodzieży

2) Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2017 roku w ramach zadania upowszechnianie kultury fizycznej – pn. „Małopolska na sportowo”

Termin składania ofert do 16 grudnia.

Więcej na stronie