Przekaż 1% swojego podatku na zakup nowoczesnego sprzętu dla Szpitala

Jesteśmy Fundacją, której celem jest wspieranie działalności leczniczej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Cel swój realizujemy poprzez finansowanie i współfinansowanie wydatków na zakup sprzętu, aparatury medycznej, technicznej i części służących diagnostyce, lecznictwu, rehabilitacji i profilaktyce.

Przekaż 1% swojego podatku na zakup nowoczesnego sprzętu dla Szpitala

NR KRS : 0000050742

Wszystkim tym z Państwa, którzy wspierali nas do tej pory serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nadal owocnie będziemy mogli wspierać Szpital dzięki przychylności ludzi dobrej woli.

FUNDACJA NA RZECZ
SZPITALA POWIATOWEGO