MOWES - zaproszenie na spotkanie

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie zaprasza na spotkanie organizowane przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej, która przedstawi ofertę MOWES. 

MOWES - zaproszenie na spotkanie

Z przyjemnością chcemy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia oferowanego przez Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES).
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców społecznych oraz osoby, które chcą rozwijać inicjatywy o celu społecznym.
Termin spotkania: 9.01.2017 r. (poniedziałek), godzina 18:00.
Miejsce: Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, ul. Focha 3

Podczas spotkania przedstawimy ofertę MOWES, a w szczególności część realizowaną przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej.

Nasze działania będą polegały na wspieraniu rozwoju organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych.
Oferujemy:
• Indywidualne podejście,
• Stałą współpracę z doradcami kluczowymi i biznesowymi,
• Profesjonalne doradztwo oraz szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
• Wymianę doświadczeń pomiędzy podmiotami,
• Indywidualny Plan Wsparcia opracowany dla każdej organizacji.

Dodatkowo:
1. Każdy z podmiotów uczestniczących w projekcie może wystąpić w konkursie o GRANT w wysokości do 10.000 zł. Środki te będzie można przeznaczyć na działania, które przyczynią się do rozwoju lub poszerzenia oferty działań i usług świadczonych przez Waszą organizację.
2. Każdy z podmiotów, który chciałby założyć przedsiębiorstwo społeczne może, w ramach naszych działań, rozpocząć ścieżkę dotacyjną – maksymalna wartość dotacji na utworzenie przedsiębiorstwa społecznego to 115 000 zł.

Prosimy o potwierdzenie obecności mejlem na adres: mowes@fundacjagap.pl
W razie pytań prosimy o kontakt mejlowy lub pod numerem telefonu: 12 423 76 05.
Więcej informacji na temat projektu jest dostępnych na stronie: http://www.es.malopolska.pl/owesy/subregion-zachodni/szkolenia-doradztwo-uslugi/

Wszystkie działania realizowane w ramach MOWES są darmowe.

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona.

Na spotkaniu informacyjnym istnieje możliwość przystąpienia do projektu. W tym celu należy złożyć komplet dokumentów podpisanych przez osoby upoważnione do reprezentacji wraz z pieczątką organizacji. Możliwe też będzie uzupełnienie dokumentów na miejscu, zaraz po spotkaniu, przy wsparciu doradców – w takiej sytuacji konieczne będą podpisy osób uprawnionych z organizacji oraz pieczątka organizacji.