Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

MOWES - zaproszenie na spotkanie

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie zaprasza na spotkanie organizowane przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej, która przedstawi ofertę MOWES. 

MOWES - zaproszenie na spotkanie

Z przyjemnością chcemy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia oferowanego przez Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES).
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców społecznych oraz osoby, które chcą rozwijać inicjatywy o celu społecznym.
Termin spotkania: 9.01.2017 r. (poniedziałek), godzina 18:00.
Miejsce: Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, ul. Focha 3

Podczas spotkania przedstawimy ofertę MOWES, a w szczególności część realizowaną przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej.

Nasze działania będą polegały na wspieraniu rozwoju organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych.
Oferujemy:
• Indywidualne podejście,
• Stałą współpracę z doradcami kluczowymi i biznesowymi,
• Profesjonalne doradztwo oraz szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
• Wymianę doświadczeń pomiędzy podmiotami,
• Indywidualny Plan Wsparcia opracowany dla każdej organizacji.

Dodatkowo:
1. Każdy z podmiotów uczestniczących w projekcie może wystąpić w konkursie o GRANT w wysokości do 10.000 zł. Środki te będzie można przeznaczyć na działania, które przyczynią się do rozwoju lub poszerzenia oferty działań i usług świadczonych przez Waszą organizację.
2. Każdy z podmiotów, który chciałby założyć przedsiębiorstwo społeczne może, w ramach naszych działań, rozpocząć ścieżkę dotacyjną – maksymalna wartość dotacji na utworzenie przedsiębiorstwa społecznego to 115 000 zł.

Prosimy o potwierdzenie obecności mejlem na adres: mowes@fundacjagap.pl
W razie pytań prosimy o kontakt mejlowy lub pod numerem telefonu: 12 423 76 05.
Więcej informacji na temat projektu jest dostępnych na stronie: http://www.es.malopolska.pl/owesy/subregion-zachodni/szkolenia-doradztwo-uslugi/

Wszystkie działania realizowane w ramach MOWES są darmowe.

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona.

Na spotkaniu informacyjnym istnieje możliwość przystąpienia do projektu. W tym celu należy złożyć komplet dokumentów podpisanych przez osoby upoważnione do reprezentacji wraz z pieczątką organizacji. Możliwe też będzie uzupełnienie dokumentów na miejscu, zaraz po spotkaniu, przy wsparciu doradców – w takiej sytuacji konieczne będą podpisy osób uprawnionych z organizacji oraz pieczątka organizacji.