MAŁOPOLSKIE TALENTY

Inicjatywa jest owocem współpracy Województwa Małopolskiego, Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Stowarzyszenia WIOSNA. W ramach przedmiotowego projektu realizowane będzie w Małopolsce kompleksowe wsparcie i rozwój uzdolnień uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z zakresu kompetencji kluczowych poprzez uczestnictwo w dodatkowych zajęciach edukacyjnych realizowanych w formie pozaszkolnej oraz innych przedsięwzięciach inspirująco-motywująco-edukacyjnych.

MAŁOPOLSKIE TALENTY

W związku z planowanym terminem rozpoczęcia konkursu uzupełniającego, (2 marca 2017 ogłoszenie, 6 kwietnia 2017 rozpoczęcie naboru wniosków, 10  maja 2017 zakończenie naboru wniosków) organizowanym przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie dla inicjatywy pn. „Małopolskie  Talenty”, w imieniu władz Województwa Małopolskiego, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu szkoleniowym, przeznaczonym dla wnioskodawców Podziałania 10.1.5 Typ projektu C-r*ozwój uzdolnień oraz pogłębianie zainteresowań i aktywności edukacyjnej uczniów, (w przypadku JST, jeżeli uznacie Państwo, iż w szkoleniu powinni uczestniczyć również dyrektorzy Państwa podległych szkół to zapraszamy), dotyczącym warunków, zasad ubiegania się o środki w zakresie wsparcia uczniów zdolnych w Państwa regionie oraz możliwości integracji lokalnej, poszukiwania liderów dla potrzeb aplikowania o wsparcie.

Szkolenie odbędzie się w dniu 01 marca 2017 roku, ul. Zdrojowa 18, Myślenice wbudynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności (aula, I piętro),  w godzinach od 10.00-14.00,.
Zapisy na szkolenie przyjmowane są elektronicznie pod adresem:

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia oraz realizacji projektu pn. „Małopolskie Talenty” uzyskacie Państwo kontaktując się z zespołem projektowym dostępnym pod numerem telefonu 12 6160 718 lub 12 61 60 717
oraz na stronie internetowej projektu _www.malopolskietalenty.pl  <http://www.malopolskietalenty.pl>