Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Powiat chrzanowski otrzymał rządową promesę na remont dróg

Ponad 10 mln zł na remonty dróg i usuwanie skutków klęsk żywiołowych otrzymała 10 marca Małopolska Zachodnia. Rządowe promesy dla powiatu chrzanowskiego, oświęcimskiego i wadowickiego przekazał wojewoda małopolski. Powiat chrzanowski otrzyma dofinansowanie na dwie drogi powiatowe w gminie Babice. Zobacz film TVP Kraków. 

Powiat chrzanowski otrzymał rządową promesę na remont dróg

Fot. Spotkanie z wojewodą w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie. Od lewej Adam Adamczyk, burmistrz Trzebini, wojewoda małopolski Józef Pilch, starosta Janusz Szczęśniak i Jacek Latko, burmistrz Libiąża

 

Dotację do przebudowy dróg powiatowych: ul. Nadwiślańskiej i Chechlanej w Mętkowie (gmina Babice) przyznano na podstawie ostatecznej listy rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Wysokość dotacji wynosić będzie 1 566 861 zł.

 

Czy wiesz, że...

Trzebinia uzyska 2 736 961 zł na „Rozbudowę ul. Dworcowej od projektowanego zakresu „Parkuj i Jedź” do skrzyżowania z ulicą Słowackiego w Trzebini”. Libiąż otrzyma zaś 821 509 zł na „Przebudowę drogi gminnej klasy D nr 100252K - ul. Górniczej w Libiążu”.