Można zgłaszać prace do tegorocznych "Derbów Artystycznych"

Ogłoszono termin przyjmowania zgłoszeń propozycji prac malarskich do wystaw w ramach IV edycji  Międzyregionalnego Programu  "Derby Artystyczne ' 2017 - Śląsk & Małopolska i województwa ościenne".

Można zgłaszać prace do tegorocznych "Derbów Artystycznych"

Inauguracja programu odbędzie się  na Śląsku w Świętochłowicach w dniach 9-11 czerwca i połączona będzie z trzytygodniową prezentacją wystawy premierowej. Tematem głównej wystawy jest „Kobieta - muza artysty" i "Inspiracje w malarstwie". Termin zgłoszeń do wystaw Programu - do dnia 24 marca 2017 r. Inauguracja programu odbędzie się  na Śląsku w Świętochłowicach w dniach 9-11 czerwca i połączona będzie z trzytygodniową prezentacją wystawy premierowej. Propozycje prac do wystaw w ramach tegorocznej edycji programu mogą być zgłaszane przez artystów malarzy, grafików oraz w imieniu artystów przez lokalne placówki kultury oraz organizacje zrzeszające twórców z terenu województwa śląskiego, małopolskiego, a także z województw ościennych i innych regionów kraju, zgodnie z regulaminem.

Więcej na www.art-plus.info/derby/zgloszenia2017

Kontakt:
Biuro Organizacyjne Programu "Derby Artystyczne"
Centrum Art-Plus w Krakowie
- Komisarz Programu - tel. 737-574-571
- e-mail: derby.art-plus@o2.pl  (e-mail do przesyłania zgłoszeń)
- e-mail: biuro.artplus@interia.pl  (e-mail ogólny)

Czy wiesz, że…

Według wstępnych obliczeń, ponad 30 wystaw obejrzało ponad 17 tysięcy osób.