Srebrny medal "Za zasługi dla Policji" dla starosty chrzanowskiego

Komendant wojewódzki policji w Krakowie nadinsp.dr Tomasz Miłkowski wraz z wojewodą małopolskim Józefem Pilchem wręczył przyznane przez komendanta głównego policji nagrody wyróżniającym się policjantom garnizonu małopolskiego. Uhonorowano również osoby spoza policji, w tym starostę chrzanowskiego Janusza Szczęśnaka. 

Srebrny medal "Za zasługi dla Policji" dla starosty chrzanowskiego

Nagrody, wyróżnienia i medale za wzorowe wykonywanie zadań służbowych otrzymali funkcjonariusze z 20 jednostek garnizonu małopolskiego oraz policjanci pełniący służbę w wydziale łączności i informatyki, wydziale prewencji oraz wydziale do walki z cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. W obecności przełożonych funkcjonariuszy komendant wojewódzki podziękował nagrodzonym za aktywną i pełną poświęcenia służbę.

Uhonorowane zostały również osoby spoza policji, które swoją pracą wspierają formację. Wojewoda wraz z komendantem zawiesili srebrne medale "Za zasługi dla Policji" na piersiach Adama Młota - komendanta Straży Miejskiej w Krakowie oraz Janusza Szczęśniaka - starosty chrzanowskiego. Brązowym medalem "Za zasługi dla Policji" odznaczeni zostali: Andrzej Gorzkowicz - burmistrz miasta i gminy Szczucin oraz Kazimierz Koprowski - przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie.

 

Fot. Robert Rejdych, TV Powiat